052 / 42 85 961
comcas@comcas.sk

Pon-Pia: 8:00-16:30, Jarmočná 1/167, Stará Ľubovňa

Solárne batohy a tašky

 • Solárna brašňa oranžová Power Bag 1800mAh
  Solárna brašňa oranžová Power Bag 1800mAh Power Bag môže byť ľahko pripevnený k taške, batohu, bicyklu alebo k stanu. Dá sa dobre využiť pri outdoorových aktivitách.
  2,7 W solárnym panelom môžete rýchlo nabiť zahrnutý Power bank AL200 (1800 mAh batéria) za 5 – 6 hodín na dennom svetle. Po nabití môžete Power Bankom nabiť Vaše mobilné zariadenia! Vaše zariadenia nabije Power Bank za 2 – 3 hodiny a je kompaktný a ľahký.
 • Solárna taška City Bag 5000mAh
  Solárna taška City Bag 5000mAh City Bag Pro sa dá perfektne použiť ako taštička na každodenné použitie, cestovanie napr. aj počas festivalov.
  Taštička obsahuje niekoľko praktických priehradok. Hlavná priehradka je trochu menšia ako veľkosť A4, ktorá presne sedí na netbook. Solárny panel je pripevnený na vonkajšom uzatvárání taštičky. City Bag Pro má nastavovateľné ramenné popruhy, je vodeodolný.
 • Solárna brašňa Sivá Power Bag 5000mAh
  Solárna brašňa Sivá Power Bag 5000mAh Power Bag Pro môže byť ľahko pripevnený k taške, batohu, bicyklu alebo k stanu. Dá sa dobre využiť pri outdoorových aktivitách.
  2,7 W solárnym panelom môžete rýchlo nabiť zahrnutý Power Bank Pro AL300 (5000 mAh batéria) za 14 – 18 hodín na dennom svetle. Po nabití môžete Power Bankom nabiť Vaše mobilné zariadenia! Vaše zariadenia nabije Power Bank za 2 – 3 hodiny a je kompaktný a ľahký.
 • Solárne puzdro na tablety
  Solárne puzdro na tablety Solárne puzdro na tablety je špeciálne určené na nabitie, uskladnenie a prenášanie Vášho tabletu. Tablet môžete nabiť pomocou solárnej energie ale aj klasicky, pomocou USB kábla.
 • Solárna taška na notebook Eclipse 1800mAh
  Solárna taška na notebook Eclipse 1800mAh Eclipse Bag je ideálny na cestovanie, do školy alebo na biznis..
  Taštička obsahuje niekoľko praktických priehradok, vreciek a nastaviteľných a odnímateľných ramenných popruhov. Vo vnútri sú všité šikovné priehradky použiteľné napr. na karty, peňaženku, mobil alebo notebook. Taška je vodeodolná.
 • Solárny batoh Nova Backpack 1800mAh
  Solárny batoh Nova Backpack 1800mAh Takmer všetky elektronické zariadenia, ktoré využívate, používajú nabíjateľné batérie. Z domu zvyčajne odchádzate s plne nabitými batériami. No odrazu Vám prestane pracovať mobil, iPod, mp3 prehrávač, PDA, hracie konzoly alebo iné zariadenie. V dnešnej dobe sa to dá prirovnať k hotovej katastrofe!

Všetky články »

Solárne nabíjačky

 

 ikonky na moznosti nabijania solarne nabijacky

Solárne nabíjačky riešia častý problém vybitých batérií vo vašich zariadeniach. Solárna nabíjačka dokáže všadeprítomnú energiu slnka premeniť na energiu pre mobil, GPS, MP3 prehrávač, fotoaparát, a pod. Máme pre Vás viacero variant takýchto nabíjačiek, každá zodpovedá odlišným požiadavkám užívateľov. Základnými atribútmi pri výbere solárnej nabíjačky sú kapacita batérie, výkon solárneho článku, nabíjací výkon, výstupy, kompatibilita a odolnosť v teréne.

Solárna nabíjačka na mobil

Väčšina solárnych nabíjačiek je určená najmä pre mobily. Vďaka širokej škále koncoviek sa z nich stávajú univerzálne solárne nabíjačky na mobilné telefóny rôznych značiek a typov. V ponuke sú aj špecializovanésolárne nabíjačky na iPhone. Pomocou Vášho vlastného USB kábla môžete tiež nabíjať váš iPhone či iPod. So solárnou nabíjačkou je život zas o niečo bezstarostnejší. Neberte si na cesty nabíjačku, možno vám ani nepomôže. Solárna nabíjačka na mobil nie je závislá od zásuviek, elektrinu si vyrobí zo svetla. Vyberte si z našich produktov aj vy a slnečná energia bude pracovať aj pre vás.

Solárne nabíjačky na fotoaparát, kameru

Špecifickým typom je solárna nabíjačka ktorá sa prispôsobí odlišným rozmerom batérie do fotoaparátu alebo videokamery. Solárna nabíjačka pre fotoaparáty a kamery obsahuje rôzne konektory takže tiež slúži ako nabíjačky mobilných telefónov.

 

Solárne nabíjačky na notebook

Existujú univerzálne nabíjačky, z ktorých pri zmene konektoru spravíte napríklad solárnu nabíjačku na telefón alebo v prípade potreby solárnu nabíjačku na notebook, kde výrobcovia predpokladali tiež absenciu nabíjačky na notebook mimo domu.